• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
středa, 27 červen 2018 08:47

Volno volníčko :-)

Napsal(a)

Tak nám skončila další, už 7. sezóna FAPV. I tahle byla v lecčems nová, náročná ale zvládnutelná :-):-):-). Rád bych všem, kdo se na jejím zvládnutí podíleli poděkoval a popřál krásné volno, prázdniny a odpočinek. No a na prahu nové znovu na viděnou.

S úctou

Roman Stružinský - předseda

pondělí, 25 červen 2018 10:40

Turnaj ve Vilémově

Napsal(a)

V sobotu 23.6 jsme jeli zakončit letošní sezónu do Vilémova se dvěma týmy. V krásném areálu jsme se převlékali na tribuně, ale což, nejsme z cukru. Hrálo se na dvě čtyřčlenné skupiny, z nichž z každé postupovaly dva týmy. Kluci se v posledním turnaji vypjali k dobrému výkonu. Jeden tým (modří) bohužel po nervydrásajícím utkání o postup ze skupiny prohrál, což někteří borci obrečeli...Ale za výkony se vůbec nemusí stydět! Druhému týmu (bílí) se dařilo výsledkově lépe a po postupu ze skupiny hrál semifinále. Kde začal dobře a vedl, ale vedení neudržel a o vítězi rozhodly penalty, které vyhrál soupeř...V zápase o třetí místo se hrálo nerozhodně a opět penalty rozhodly o vítězi - tentokrát jsme byli šťastnější my a vybojovali bronz!!! Gratulujeme! Poděkování patří všem hráčům za odvedené výkony v chladném počasí a dvěma borcům z U9 Lukymu a Filipovi za pomoc.Díky!

Sestava: "Modří": Brandejs T., Burian H. 4, Folprecht J. 2, Kugler A. 1, Kužel T. (B) 1, Najman L. 1, Pánek O. 2

             "Bílí": Černobila J. (B), Češpiva J. 4, Hruška J. 3, Kučera F. 4, Pekař O. 6, Ptáček M. 4, Svoboda J. 6

Závěrem bych Vám všem chtěl poděkovat za bezproblémový průběh právě skončené sezóny, popřát krásné prázdniny, hodně sluníčka, bezpočet nových zážitků a na startu ročníku 2018/19 naviděnou!!!
               

neděle, 24 červen 2018 21:20

rozlučka se sezonou

Napsal(a)

25.6.18 Máme rozlučku se sezonou konání je na Máchovce v hospudce budeme dělat ohen buřty jsou zváni rodiče i babičky a dědové vlastně všichni a rádi poyveme i vedení Akademie začínáme v 17 hod

úterý, 19 červen 2018 21:54

Turnaj Povrly

Napsal(a)

23 - 24.6 celodenní turnaj v Povrlech začátek od 9 hod

Začátek
Předchozí
1
Strana 1 z 72

FOTBAL - DESATERO

HLAVNÍ SPONZOR

Město Děčín

SPONZOŘI
         billa-logo  Logo modelylodi
logo
  
logo
  

MY NAKUPUJEME

 

PODPOŘIL

podporil UK logo svisle MODRE